STK Blovice

Vážení zákazníci,

dne 11.4.2018 bude naše stanice uzavřena z důvodu přerušení dodávky elektrické energie.

Děkujeme za pochopení.

O nás

Naše firma působí na českém trhu od roku 1993 a zajišťuje zákonem předepsané kontroly osobních motorových vozidel, motocyklů a nákladních vozidel do 3,5 t a jejich přípojných vozidel, dále traktorů i jejich přípojných vozidel. Jsme zakládajícím členem Profesní komory STK - sdružení provozovatelů stanic technické kontroly.

Novinky

STK pro traktory a jejich přípojná vozidla již v provozu

Vážení zákazníci, opět rozšiřujeme služby pro Vás - STK pro Vaše traktory a jejich přípojná vozidla již běží na plné obrátky. Další informace můžete získat přímo na naší STK nebo telefonicky či mailem.

Zjistíme pro Vás emisní normu Vašeho vozu

V souladu s novou legislativou zajišťujeme určení příslušné emisní normy motorového vozidla pro platbu ekologického poplatku na dopravních úřadech při převodech a registracích motorových vozidel, pokud tato není v technickém průkazu. (další informace...)

Další výhodné povinné ručení ČPP

Nově nabízíme další velice výhodné povinné ručení od ČPP...

V prodeji nálepky pro emisní zóny v německých městech

Umweltzone - známky pro automobily podle emisních norem pro nízkoemisní zóny v německých městech.

Výpisy z technických údajů motorových vozidel

Zajistíme pro Vás výpis z technických údajů vozidla, který můžete potřebovat při první registraci individuálně dovezeného vozidla nebo pro stanovení emisních limitů vozidla při prvním převodu od 1.1.2009 na dopravním úřadě, pokud tento údaj není v technickém průkazu motorového vozidla uveden.

Výhodné povinné ručení Generali

Nabízíme povinné ručení Generali s nejlepšími sazbami pro Vás.

Podložky pod registrační značky zdarma

Ke každému dovozu zdarma podložky pod registrační značky pro osobní automobily a pro motocykly, samostatně prodejné kus za 49,- Kč. Podložky umožňují umístění registračních značek na motorové vozidlo bez šroubů, s homologací.


© DEKRA CZ a.s.

Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz.